PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

prvi put na kopu  |   |  08.12.2021. 14:18

Zdravo svima... nisam bio na kopu nikad ovako rano, a ove godine dolazim sa porodicom 20. decembra. Sta moze da se ocekuje da radi od staza tada? hvala unapred

2+3 = (malim slovima)