PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  13.11.2021. 23:27

Mislim da je to zbog viber grupe,a i uglavnom je polemika oko poskupljenja skipasa i smestaja...jeste da je to surova istina,ali malo smara. Sto se mene tice ,jedva cekam...prvo vikend posle openinga,a onda 7 dana oko NG .

2+3 = (malim slovima)