PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  14.10.2021. 15:49

Odavno se zna da za ovu sezonu nije nista radjeno.Za sledecu tek se rade BR 1,2 i nova 3,vestacko i nova akumulacija izmedju KG i MK itd itd,naravno ako se dobiju dozvole koje su potrebne.Mislim da sve imate na portalu ovde u vestima.

2+3 = (malim slovima)