PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Pedja  |   |  07.09.2021. 11:57

Rade li se Bele reke? Hoce li ove sezone biti otvorene? Bilo je prica o jos nekim novim stazama, ima ne nekih vesti? Kakvu guzvu ocekujete u odnosu na proslu godinu, manju istu ili vecu?

2+3 = (malim slovima)