PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ledenjak  |   |  26.08.2021. 11:54

Opština Raška je pre 15 godina pustila "buvu" da ide gondola iz vikend naselja pa je zato tu sazidano vise miliona kvadrata bez pravog urbanističkog plana. Mnogi su se na tome obogatili pa i sama opština Raška i razna njega rukovodstva, pojedinci, njihove porodice, kumovi, prijatelji, bliža i dalja rodbina. Može se reći da je narod obmanut jer da nije bilo te priče o gondoli sigurno se ne bi dole toliko sazidalo i sigurno se ne bi prodavalo tako brzo i po tim cenama. Da li je gondola potrebna iz vikend naselja, odgovor je DA. Da li će je biti, teško u skorijoj budućnosti.

2+3 = (malim slovima)