PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Truman  |   |  27.07.2021. 16:15

Hvala za info Stivs, nadam se da ce Bele reke konacno raditi od sledece sezone...

Imas li neke informacije za ove nove staze, od vojske do MK i zicaru Centar do Pancica? Sta se tu zbiva? Hvala i ziv bio!

2+3 = (malim slovima)