PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  27.07.2021. 01:12

@Xenon:

Za ovu sezonu trebalo bi da se proširi ski put od izlazne stanice gondole do početka Bele reke 2, da se uredi Bela reka 2 i proseče još jedna staza koja će biti u ogledalu Bele reke 2 i da se uredi kompletna Bela reka 1. Za sada se čekuju dozvole od Zavoda za zaštitu prirode da bi se krenulo u radove. Veštačko osnežavanje će saćekati ipak sledeću godinu.

2+3 = (malim slovima)