PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Maja W.  |   |  19.04.2021. 18:21

@nk, za mene su Bele reke poslednji put radile 27.3.2021. Šalim se malo, naravno, ali tog vikenda se dosta skijaša spustilo nesređim stazama. Pitanje je kad je poslednji put ratrak prošao istim... Znam da je žičara (dvosed koji je išao 25 i više minuta) možda pre 6 godina poslednji put radila za izvlačenje iz Brzeća a same staze.. nisam sigurna.. ima sigurno 10 i više godina. Svako dobro!

2+3 = (malim slovima)