infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
MC |
|
18.04.2021. 12:22
Znam da je i te kako neisplativo raditi na dalje, ali Ljevnajic je drzao sezonu skoro pa do poslednjeg cm snega i tako je bilo godinama. A sada snega u odnosu na datum ima vise u ne znam koliko prethodnih godina. Da li je to bilo zbog njega zapravo je apsolutno nebitno, samo konstatujem. I bas nista ne prejudiciram, samo moje licno zapazanje. Pozdrav svima, bila je ovo odlicna sezona.
2+3 = (malim slovima)