PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

MC  |   |  18.04.2021. 12:22

Znam da je i te kako neisplativo raditi na dalje, ali Ljevnajic je drzao sezonu skoro pa do poslednjeg cm snega i tako je bilo godinama. A sada snega u odnosu na datum ima vise u ne znam koliko prethodnih godina. Da li je to bilo zbog njega zapravo je apsolutno nebitno, samo konstatujem. I bas nista ne prejudiciram, samo moje licno zapazanje.
Pozdrav svima, bila je ovo odlicna sezona.

2+3 = (malim slovima)