PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  18.04.2021. 01:22

Hvala Aco na lepim zeljama,isto zelim i tebi,Kimiju,Stevsu i ostalim ucesnicima na forumu.Bilo je uzivanje i ove sezone,nije me vreme mnogo posluzilo,od 20 dana,13 magla,3 onako i 4 savrsena,ali dobro...bar smo imali tu privilegiju u ovakvim okolnostima da skijamo.Sa Kopaonikom nastavljamo druzenje na leto,mnogo stvari jos treba da se vidi i upozna i pesice. 🙂 Za Stevsa pitanje...vec jedno 5. Put,ako nije drzavna tajna ,da mi kaze koji je dron koristi? Mavic?Phantom? Inspire?

2+3 = (malim slovima)