PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Krusevac  |   |  17.04.2021. 19:24

Za prvi deo Vaseg komentara u vezi parkiranja ste potpumo u pravu ,ali ne i oko muzike.Kao sto rece neko ,pustiti da oslusnemo planinu( ili ono stoje od nje ostalo)....

2+3 = (malim slovima)