PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dzoni  |   |  17.04.2021. 17:12

Dva odlicna dana za skijanje na kopu, u petak pravi prolecni dan, danas vise zimski. Prosto neverovatno da skijamo u aprilu, poslednjih 10ak godina verujem da je bilo dosta slucajeva da u sred najvece sezone nema dovoljno snega. Nema ni guzve naravno.

2+3 = (malim slovima)