PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Upravnik  |   |  14.04.2021. 11:19

Borko za krovove su odgovorni vlasnici smeštaja u tom objektu. U tvom slučaju upravnik zgrade Konaci. Konaci su sada stambena jedinica. Sve su privatni vlasnici. Kao svaka druga zgrada u Srbiji.

2+3 = (malim slovima)