PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Borko  |   |  14.04.2021. 00:55

Kad vec to saznajes, saznaj i ko je odgovoran za cicenje snega sa krovova Kopaonickih?! Takodje ko je odgovoran za nepostavljanje snegobrana koji bi u ovom slucaju spasli zivot nekome ko bi se nasao ispod "krovne lavine". Konkretno sa ulaza u Konake preko puta garaze, ulaz kod Ideje i Planet Bike-a. Veceras je ispred mene i moje porodice pala bukvalno tona snega, ko hoce Da vidi, moze da porani ujutru da vidi o cemu se radi. Mogao bi i to Stevs da poranis i napravis par fotki i snimaka kao sa staze. Morace bager da cisti taj prolaz od dve parkirne rampe do natkrivenog-zastakljenog ulaza u Konake. Velika je sramota da se to desava, pogotovo u skijaskom centru gde svi znaju sta je sneg i koje negativne efekte moze da ima. Koliko se secam, taj ulaz i prolaz su "skoro" sredjivani, a da niko nije mislio o mogucnosti da tona snega u komadima od 1x1m sklizne sa dosta visokog i povrsinski velikog krova i to sve iznad jako prometnog prolaza-ulaza. Znaci ko je napravio takav krov bez snegobrana i ko je duzan bio da cisti krov, da neko ne bi poginuo???

2+3 = (malim slovima)