PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boki  |   |  29.03.2021. 21:36

Jevrem-dodji slobodno,snega ima do guse,nema guzvi,a sigurno ce raditi bar do 11.aprila,a komotno ce biti za ceo april,neces se prevariti,sad dodjoh sa kopa i srce mi se cepa

2+3 = (malim slovima)