infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
turista |
|
29.03.2021. 12:19
Dodjem juče rano iz BG, i oko 08.10 časova, a planirah da se parkiram na "Jaram" (onaj parking gde se plaća 500 dinara dnevno parkiranje).Ali, parking je bio "zatvoren"(razvučen lanac i katanac preko ulaza), sačekah oko 5 minuta (niko nije došao) i odoh dalje, da drugde tražim da se parkiram ...U toku dana krenem na Gobelju i vidim radi parking (pun je bio).Koje je radno vreme tog parkinga ?I, ona krivina na putu ka podnožju (za 180 stepenu), što je jako bliza dna staze i žičare staze "Gobelja", videh posle podne (na odlasku) tamo dosta parkiranih vozila. Tu može da se stane/parkira i ode na "Gobelju", na žicu ?
2+3 = (malim slovima)