PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jakov  |   |  28.03.2021. 19:03

Da da, pauk nosi iako nije posle malo slobodnog mesta. Ja se ne secam, mada dolazim unutru, da je do juce bila bas tolika guzva na Suncanoj.

Goxy, tvoja tvrdnja bi bila tacna kada bi ljudi stajali u koloni jedan za drugim u samo jednom redu ali ocigledno ili nismo na istoj planini u isto vreme ili nam se moc zapazanja bas debelo razlikuje koliko ljudi je oko tebe i mene u redu na zici. Nije bitna sada korona, mozemo da zanemarimo koronu i da o guzvanju i preskakanju preko skija i male dece pricamo na nivou kulture i toga kako formiramo proklete redove dok cekamo zici. Nista se ne razlikuje od prethodnih godina i svake je sve ludje (sem oni nesrecni kanapi na Karamanu i Centru). Prosto i bez korone ono guzvanje je LUDILO

2+3 = (malim slovima)