infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
nije tesko biti fin |
|
26.03.2021. 21:09
Sto se puta tice, ne brinite. Stigao veceras preko Brzeca i put cist skoro do Gobelja. Lanci definitivno ne trebaju. Verujem da je preko Josanicke ili Rudnice jos bolje. @Stevs - da li se zna radno vreme zicara za ovaj vikend? Vidim da je ovih dana kretalo od 9 ali znaju ponekad da iznenade i krenu od 8:30 (obicno za praznike i posecenije vikende).
2+3 = (malim slovima)