PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Goxy  |   |  26.03.2021. 10:57

Dole na dnu Duboke radi šalterska usluga, cene su naravno svetske. Ima i nešto cenovno podnošljivo, npr. pileće belo u somunu, 380 dinara, bez priloga, ali vrlo ukusno, prezadovoljan sam.

2+3 = (malim slovima)