PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Crazy Kong  |   |  24.03.2021. 11:51

Ja sam jutros cuo da je u nekom trenutku bio zatvoren i put preko Josanicke Banje....zato sam i pisao komentar da dobijem pravu info, posto se to bas retko desava.
Sto se tice vesti na naslovnoj strani tek se malopre pojavila ;)

2+3 = (malim slovima)