PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Drug Maksim  |   |  20.03.2021. 20:52

Bilo je u aprilu metar snega, pa nijedna zica nije radila. Da dodje 3 000 skijasa, pa nema racunice. Ne otvara se skijaliste zato sto ima dva metra snega da dodju entuzijasti na jedan dan. Jedino da je Kopaonik naselje gde ljudi zive cele godine kao Raska ili Brus, pa da mora da radi kako god.
Doduse, i oni moraju da probaju neke akcije, kako neko rece, smestaj-besplatan ski pas ili skola skijanja i slicno. Mada tesko da ima neko kapacitet za te stvari.

2+3 = (malim slovima)