infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Bovlen |
|
20.03.2021. 20:12
Ja sam danas bez ikakvih problema podigao ski pass od prosle sezone, tacnije preostale dane za 10 u sezoni. U direkciji dobio odstampanu odluku i otisao na prodajno mesto da podignem isti. Sve je trajalo 10 minuta. Za sezonske karte verujem da vazi ista prica. Inace od ljudi iz skijalista niko nema informaciju do kada ce da rade. Navodno prodaju karte do 1. Aprila ali me ne bi cudilo da vec od 28-og rade sa smanjenim kapacitetom. Velika steta ako bude tako posto ovoliko snega u Martu ne pamte ljudi koji provode zime ovde godinama unazad. Nisam uspeo da dodjem do informacije da li je moguce kupiti ski pass i dalje u Kraljevim cardacima posto je za ljude iz vikend naselja to mozda i najbolje resenje. Ako neko ima informaciju zahvaljujem unapred.
2+3 = (malim slovima)