PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

N  |   |  20.03.2021. 14:22

@Ivan
I ja se godinama pitam to isto, ali, u svim ski centrima po Evropi. u kojima sam bio, sredjivanje staza poçinje odmah po zatvaranju staza.....niko ne radi ujutru..pa ako pada sneg tokom noći, na stazama je mnogo snega.....ne znam...možda mora tako..jer se staze smrznu preko noći, ne znam...bilo bi dobro ako neko ima proverenu informaciju da nam objasni.....

2+3 = (malim slovima)