infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
N |
|
20.03.2021. 14:22
@IvanI ja se godinama pitam to isto, ali, u svim ski centrima po Evropi. u kojima sam bio, sredjivanje staza poçinje odmah po zatvaranju staza.....niko ne radi ujutru..pa ako pada sneg tokom noći, na stazama je mnogo snega.....ne znam...možda mora tako..jer se staze smrznu preko noći, ne znam...bilo bi dobro ako neko ima proverenu informaciju da nam objasni.....
2+3 = (malim slovima)