PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

XyZ  |   |  18.03.2021. 07:48

Da li neko može da mi pojasni kako se mere padavine, pošto piše npr. 20mm snega, a padne 40cm. Možda je ovo nešto što svi znaju (osim mene), ali mi je ovo rupa u znanju. Hvala

2+3 = (malim slovima)