PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stef  |   |  17.03.2021. 11:51

@Stefan89

Kolega Dzulov je upravo vrlo lepo i koncizno sumirao sta je poenta. Tako da necu da smaram, samo da dopunim moj prethodni post: Garmis ima svega 40km staza, na gleceru jos 20km. Skijalista deklarisu 55km staza na Kopaoniku, znaci velicina skijalista uporediva. (A pokusao sam bas da naglasim da ne potezem Garmis da bih se nesto prsio, nego iskljucivo kao kontra-argument postu gde je covek rekao da se nigde po Evropi nije susreo sa prilagodjavanjem radnog vremena vertikalnog transporta prema polaznoj tacki.)

2+3 = (malim slovima)