PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Xyz  |   |  16.03.2021. 21:28

@Muk, slazem se, treba biti pozitivan, probati nesto novo (recimo ja nisam vozila dubok sneg nikada) i biti srecan sto moze bar koliko toliko da se vozi, mada priznacete, vecina nas dolazi ovde jednom-dva puta godisnje i voleli bismo da vremenski uslovi budu idealni, ili bar zadovoljavajuci...

Inace, jako mi je zao zbog zatvaranja kafica, gde ce ljudi koji nisu smesteni u centru da se okrepe i ugreju, naredni dani ce biti jako hladni? Za wc savetujem da se ode u bilo koji hotel u centru, a za caj, dodjite u Nebeske stolice i kuvam vam caj! :)

2+3 = (malim slovima)