PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ronin  |   |  16.03.2021. 13:26

@Baba
Nema od toga ništa. Vozio sam je prošle nedelje kad je pao sneg, staza je razrovana i napravljen je pristupni put za mašine po sred staze kad se gradila gondola. Tako da nema ništa od tabanja Bele Reke dok ne urede podlogu na stazi kad se otopi sneg. Ali dubok sneg može da se vozi, mada treba paziti jer ima stena koje su izvađene kad je pravljen taj put.

2+3 = (malim slovima)