PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bovlen  |   |  16.03.2021. 09:06

7-8 Mart 2015te godine je Jaram bio zavejan i pola Kopaonika.

Sinoc Jaram jedva prohodan. Popeo sam se negde izmedju 22h i 23h. Bilo je moguce samo uz 4x4 pogon i mozda lance.

2+3 = (malim slovima)