PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Luka  |   |  16.03.2021. 08:58

@Nikola
Ne vredi tabati staze u ovakvim uslovima, 10 skijaša će proći i staze će opet biti unakažene. Previše je novog snega. Danas nema ništa od dobrog skijanja nažalost.

2+3 = (malim slovima)