PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

gunners  |   |  16.03.2021. 07:30

Gledajuci ovo jutro deluje da danas skijanje mozda bude tek popodne. Nanosi snega su ogromni, a vidim da duva i dalje jak vetar. Pitanje je sta ce od staza raditi. Nadajmo se sto skorijoj normalizaciji vremena i bar nekom zraku sunca.

2+3 = (malim slovima)