PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zmaj  |   |  15.03.2021. 21:06

@Stefan89: Ljudi traze potpuno normalnu stvar, da se obezbedi da oni koji koriste gondolu imaju isto vremena na skijalistu kao i ostali. Niko nije rekao da radnicima treba da bude produzeno radno vreme, pogotovu ne na 14 casova kako pokusavas da karikiras. Neka smisle nesto, da uvedu dve smene, ili sta god - prosto, neka se ponasaju na nacin da ispostuju korisnike svojih usluga. Drugi deo tvog komentara mi takodje nije jasan - otkud ti ideja da je u nekakvoj korelaciji to sto neko stavi neku primedbu sa time koliko kvalitetno koristi svoje vreme na Kopaoniku?

Da li je legitimno, ili ne, to je hipotetičko pitanje. Ja sam skijao, i skijam u baš dosta stranih ski centara, i nigde nisam video da ski liftovi sa periferija skijališta, kreću pola sata ranije od ski liftova u centralnim delovima.

2+3 = (malim slovima)