PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mike  |   |  12.03.2021. 23:58

Sto se tice nocnog sankanja, mogu da potvrdim i za proslu sedmicu, da ga u petak nije bilo. Jos sam neke prijatelje ubedjivao da necemo moci na KGB zbog sankanja, ali smo ipak skijali na toj stazi... U sredu mi se cini da je bilo nekih sanki na stazi i nisu pustali skijase (bar u prvim satima). Mislim da je isto bilo i prosle godine u martu. Ocigledno da je malo interesovanje za nocno sankanje u odnosu na skijanje, pa te informacije treba azurirati. Isto tako, treba pomenuti da je ukinuto nocno skijanje na stazi Malo jezero (ako jeste, govorim za proslu sedmicu).

2+3 = (malim slovima)