PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

avast  |   |  12.03.2021. 23:04

@zilekvx

Ja sam bio prve nedelje marta i bilo je sankanje na KG, tako da ta priča da nema odavno, nije tačna. Jeste da imaju 4 ili 5 komada dečijih sanki koje se iznajmljuju, ali je sankanje bilo.

2+3 = (malim slovima)