PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Koja Ana  |   |  12.03.2021. 09:52

Ljudi, daj ne lozite se... Nije ovo forum na kome svako ima svoje korisnicko ime, pa se tako identifikuje... Nista me ne sprecava da se potpisem kako god hocu (npr. Brdjanin, Stev, Tunja, ili Ana), a pritom mogu da budem musko, zensko ili nesto trece, i da imam ovakve ili onakve namere...

2+3 = (malim slovima)