PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ronin  |   |  11.03.2021. 22:35

@Marko
Naravno da neće, cepaj slobodno kad ima uslova. Inače, danas i juče je dvojika mogla da se spusti, s tim što su levak i dno kritični, viri razno rastinje i po koji kamen. Ali za iskusne skijaše nije problem. Sutra već sumnjam da će moći.

2+3 = (malim slovima)