PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ivan  |   |  11.03.2021. 11:50

i pazi samo na pocetku staze ratrakom izrovare da pomislis da nema dalje.
To polako prodjes i strikas posle.
Mada sam ja u magli uleteo u to i vrhunski me protreslo. Da ne kazem razbacalo na sve strane.(bez pada )
Bitno je da imas snega.

2+3 = (malim slovima)