PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  09.03.2021. 18:53

Verujem da sad nije guzva ali da si bio kad i ja 1 ,2,3 marta bila je ludnica . Kafici puni, na zicari Krcmar po 10 ljudi hoce u red.. cak su i gasili zicu na sat vremena da se ljudi razidju .. . Bilo je prelepo vreme .. i odlicno skijanje pozdrav svima .

2+3 = (malim slovima)