infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Реалан |
|
05.03.2021. 07:13
@ljubinko"Da li neko mozda moze da objasni sta se desilo sa jelkama na celoj planini? Naime, velika vecina jelki je sa polomljenim vrhovima, gotovo na svakoj stazi"Пре пар недеља је пао неки мокар снег па је све изломио. А иначе дрвеће на Копаонику је доста болесно, вероватно је и зато тако испуцало. Надам се само да се у наредним годинама неће сасушити скроз
2+3 = (malim slovima)