PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jeki  |   |  22.02.2021. 13:05

Aco, da li ce za vikend biti solidnog skijanja ili ce na stazama biti kacamak posle ove sedmice?
Ovo nam je poslednja sansa za dolazak na Kop ove sezone pa nas zanima ima li smisla nadati se kvalitetnom skijanju?
Veliko Hvala I Pozdrav!

2+3 = (malim slovima)