infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Lena |
|
21.02.2021. 14:28
Da li postoje ikakve sanse da se bar od 1.03.Karaman vrati utorkom i petkom skijasima?Temperature ce danju biti u plusu koliko se vidi u prognozi...nadamo se nocu nekom blazem minusu,bilo bi lepo da imamo 2 staze za skijanje(Malo jezero ne racunam,radi,ne radi...)Koliko smo mi bili prisutni i videli Karaman utorkom i petkom vrti skoro prazne korpe...Eto,ako moze neko da objasni smisao rada zice od 18 do 22 za troje sanki koje se spuste 2 puta,a daleko vise ljudi bi skijalo...Da ima puno dece koja se sankaju to bi bilo u redu,skijasi dva dana imaju Pancic i svima lepo,a ovako je besmisleno...Hvala
2+3 = (malim slovima)