PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jumper82  |   |  20.02.2021. 19:23

@Alex
Danas sam se vratio sa Kopa,preko Brzeća;) pratim kamere redovno kao i prognozu,da bih približno znao šta i kako.
Čovek pitao za lance...ne trebaju mu za vodu na putu.

2+3 = (malim slovima)