PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bojan011  |   |  12.02.2021. 11:16

Sumpor,
Ja sam to radio u upravnoj zgradi na Kopu, samo sam imao neke male vezice, ali nije ništa komplikovano. Napisu ti pisamce i odeš dole na salter i zamena uz doplatu. Ja nisam imao problema!!!!

2+3 = (malim slovima)