PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Luka  |   |  08.02.2021. 13:54

@SasaLe
Možda bi vratili u slučaju da ne radi baš nijedna žica, ali u ovakvim uslovima gotovo uver rade KGB, Duboka 2 i Mašinac. Dovoljno da se kaže da je skijanje moguće da ne bi vraćali novac.

2+3 = (malim slovima)