PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jakov  |   |  08.02.2021. 13:21

@Cao ne bih se usudio da ti preporucim,nisam bio zadovoljan kada sam morao na Kopu da radim jer u Beogradu dajem na sredjivanje ljudima sa ozbiljnom mašinom. Ako mozes i ako imas u Makedoniji siguran servis,odradi tamo.

2+3 = (malim slovima)