PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Miško  |   |  03.02.2021. 11:48

@ski
Ostaće snega, samo tih par dana dok je temperatura visoka će biti loše skijanje (na 10 stepeni sneg dosta mokar bude). Još čak rekoše da neće biti ni jutarnjeg mraza....

2+3 = (malim slovima)