PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skijasin  |   |  02.02.2021. 15:58

Zanima me jedna stvar ako je neko gore pa moze da mi odgovori, da li ima prostora ili prolaza da se ljudi spuste sa parkinga na pola Malog jezera dole do podnozija za ovaj period do 10. feb do kad staza nije u funkciji?

2+3 = (malim slovima)