PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola N  |   |  02.02.2021. 13:19

Zašto staza Malo jezero više stoji nego što radi?

Moze li informacija sta od staza i zicara nece biti dostupno za vreme takmicenja? Ja mislim na FIS Evropa kup? Samo staze na kojima je takmicenje ili i pripadajuce zicare?
Pozdrav

2+3 = (malim slovima)