PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  02.02.2021. 11:27

Brdjanin
To nije plus to je pluscina 😄. Ma moralo je posle ovolikog snega da naidje period vecih temperatura. Samo da nebude velike vlage, nadamo se da ce preziveti Kop. I naravno da ne bude neke jake kise. Ski pozdrav.

2+3 = (malim slovima)