PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skijas2021  |   |  31.01.2021. 22:59

@Skijas90

Nije svako drvo isto, niti je izlozeno istim vremenskim uslovima. Posmatrati ovaj problem iz ugla da svako drvo moze u svakom trenutku pasti i da se po tom pitanju nista ne moze uraditi je pogresno i neodgovorno ako si osoba koja upravlja skijalistima Srbije. Izgleda da nemamo isti pogled na tu stvar. Kada sam rekao da treba da se sprovede studija, mislio sam na to da treba da neko strucan proceni koliko je drvo (uz zicaru) zdravo, da li može da izdrži veću količinu snega uz jačinu vetra koja je izmerena u toj oblasti itd.
Ne kritikuje ovde niko rad ss zbog toga sto gase zicare jer postoji realna opasnost da drvo padne na zicu. Sasvim je realno kritikovati rad ss zbog toga sto se na vreme nije resavao ovaj problem. Mogao je neko nastradati. Nadam se da u tom slucaju ne bi napisao komentar kako u svakom trenutku moze da padne svako drvo ili slicno i da niko nije odgovoran.

2+3 = (malim slovima)