PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Carapan  |   |  31.01.2021. 21:45

Ja nisam čuo na razglasu pozivanje za parkiranje. Mada nije ni bitno puno....ja xy godina unazad kada padne veći sneg parkiram na Jarmu. Retko se dešavalo svih ovih godina da ne radi sidro na Jarmu. Srećom pa su radile Gobelje jutros...ne znam vremenski koliko ali oko pola 11 sam prešao na drugu stranu.
I do tada nije duvao nikakav vetar tamo kao što inače zna da duva...iskreno ja sam mislio ima neka dečija trka pa zbog toga zatvoreno.
Inače to drvo što je palo na Jarmu nije ni uklonjeno, tj. mali vrh je pao na samom putu sidra.
Ja nešto ne mogu da povežem kakve Jele ugrožavaju Gobelju, tamo Jela ima ponajmanje od celog kopa. 😁
Kad je gondola vrtela ceo dan....moglo je i celo skijalište

2+3 = (malim slovima)